56. Dönem Devlet Hizmet Kurası


zorunlu hizmet uzmanlık kurası hekimlerin kurası 56. dönem devlet hizmet kurası

56. Dönem Devlet Hizmet Kurası Başlıyor.

Sağlık bakanlığı uzman olarak görev yapacak hekimlerin akedemik eğitimlerini tamamladıktan sonra kura sonucu zorunlu hizmetini tamamlamakta. Zorunlu hizmet kurası ne zaman yapılacak. Zorunlu hizmeti yapacak asistanların merakla beklediği kura zamanı,

“Tıp fakültelerinden mezun olan doktorlardan tıp diploması ile uzmanlık eğitimini tamamlayan uzman tabiplerden uzmanlık belgesi düzenlenmesi için gerekli evrakları 21/03/2014 tarihi mesai bitimine kadar Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ulaşıp tescil işlemleri yapılmış olanlar 56. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü Kurası’na alınacaklardır.”

Bekar Kamu Çalışanlarına Müjde !

Devlet Hizmeti Yükümlüsü olarak atanıp hiç başlamayanlar ile hizmet süresi bitmeden görevinden istifa eden veya müstafi olarak ayrılan tabip ya da uzman tabiplerden 56. Dönem Devlet Hizmeti Yükümlülüğü kurasına girmek isteyenler;
657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’nun 63. ve 97. Maddelerinde açıklanan engel halleri bulunmayanlar en geç 21/03/2014 tarihi saat 18:00’a kadar kuraya girmek istediğini belirtir bir dilekçe ile başvurabilirler.
Not: Dilekçeler elden, kargo ya da APS ile 21/03/2014 saat 18:00’a kadar Sağlık Bakanlığı Genel Evrak Şubesi Mithatpaşa Cad. No:3 06434 Sıhhiye/ANKARA adresinde olacak şekilde Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğüne hitaben gönderilmelidir.

Son Arananlar:

- e-personelsaglik.com Etiketler: » » »
Share
1120 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

56. Dönem Devlet Hizmet Kurası